ABC dziecka w hotelu cz. 3

14 listopada 2014
14 listopada 2014

To już trzecia część zestawienia naszych propozycji, dzięki którym pobyt w Hotelu Senator będzie bezpieczny, radosny i pełen wrażeń.

Klauni Kulki.

W Hotelu Senator organizujemy dla dzieci występy klaunów. Kulek i Kulka zapraszają na pełen klanowych gagów i skeczy program interaktywny: m.in. pokazy olbrzymich baniek mydlanych, balonikowe zoo. Uśmiech i radość dla każdego!

Karaoke

to stały element programu uwielbiany przez dzieci i dorosłych. Nic tak nie jednoczy jak wspólne śpiewanie!

Lekarz

to osoba, o której się podczas wypoczynku nie myśli, zdarzają się jednak sytuacje, kiedy jego wezwanie jest konieczne. Recepcja dysponuje numerem telefonu do lekarza pierwszego kontaktu i pediatry.

Łóżeczko.

Na życzenie gości zapewniamy łóżeczko turystyczne lub drewniane, podatkową pościel, podgrzewacz do butelek, elektroniczną nianię, przewijak, wanienkę, matę do brodzika lub wanny, płaszcz kąpielowy, krzesełko do karmienia, zabezpieczenia mebli.

Manualnie.

Bogata oferta zajęć plastyczno – manualnych dla dzieci ma na celu stymulację koordynacji lini oko – ręka. Dużą popularnością cieszą się zajęcia lepienia z masy solnej, malowania i nawlekania koralików z makaronu, wykonywania collage, malowania witraży, przekształcania rolek po papierze toaletowym w zwierzęta, zdobienia kamieni, itp. Tego typu zajęcia rozwijają nie tylko motorykę dziecka, ale także kreatywność, spostrzegawczość i cierpliwość, usprawniają integrację sensoryczną.

Nauka pływania.

Poprzez zabawę i ćwiczenia zapewniamy Państwa dzieciom bezpieczna i aktywną formę spędzania wolnego czasu na basenie. Posiada on 3 tory pływackie, zjeżdżalnie, urządzenia do masażu wodnego, parasole wodne, jacuzzi, Świat Saun oraz wydzielone miejsce zabaw dla dzieci. Prowadzone są u nas zajęcia nauki pływania oraz nurkowania (możliwe zdobycie wszystkich certyfikatów).

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij