7-dniowa pielęgnacja skóry za złotówkę

07 października 2017
07 października 2017

Tylko teraz do zabiegu M-Ceutic Renovation Radicale otrzymacie 7-dniową kurację odnawiającą z witaminą C Intensive Peel za 1 zł!

Akcja „Przyjdź na zabieg M-Ceutic” organizowana jest w całej Polsce. Bursztynowe SPA w Hotelu Senator, od dawna współpracujące z marką Thalgo, z przyjemnością zostało jej partnerem – mówi manager Justyna Kosińska-Jankowiak. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić Gości do wypróbowania preparatu Intensive Peel. W regularnej cenie tygodniowa kuracja kosztuje 225 zł, w promocyjnej 1 zł  – dodaje.

Zasady promocji

W promocji mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni, indywidualni klienci Bursztynowego SPA. Wystarczy, że po skorzystaniu z zabiegu M-Ceutic Renovation Radicale prześlą do marki Thalgo potwierdzenie (skan lub zdjęcie paragonu) wraz ze swoimi danymi. W odpowiedzi dostaną wówczas preparat Intensive Peel za symboliczną złotówkę.

Dlaczego warto?

O uruchomieniu promocji pisała już większość tytułów związanych z tematyką SPA&Beauty, m.in. magazyny “Zwierciadło”, “Cosmopolitan” czy “Pani”. Nie bez powodu. M-Ceutic Renovation Radicale to całkowita odnowa i odmłodzenie skóry. Intensywny zabieg z pola medycyny estetyczny, dzięki któremu można skorygować nawet najbardziej poważne niedoskonałości i nieprawidłowości skóry. To niezawodny sposób, by przywrócić jej idealny wygląd, jednocześnie nie zakłócając jej fizjologii.

Nie mniej skuteczna jest oferowana w ramach akcji kuracja Intensive Peel. Dzięki swojej podwójnej mocy (enzymatycznej i chemicznej) złuszcza, odnawia i regeneruje skórę. Co ciekawe, pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach stosowania, czyli dokładnie po tylu, ile zawiera zestaw promocyjny. Po tym czasie skóra jest wyraźnie gładsza, rozjaśniona, a także ma wyrównany koloryt.

Dla kogo?

Komu dedykowane są oba zabiegi? Przede wszystkim osobom, które mają problemy z cerą. Chciałyby ją zregenerować, odmłodzić, przywrócić jej blask i wyrównany koloryt. To również sposób na jej nawilżenie, zmniejszenie niedoskonałości, zniwelowanie plam pigmentacyjnych oraz pozapalnych przebarwień – wymienia J. Kosińska-Jankowiak.

Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Kontakt do Bursztynowego SPA w Hotelu Senator:  [☎]  +48 (94) 35 49 523.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij