50% taniej, czyli Black Friday w Unitralu

22 listopada 2017
22 listopada 2017

50% rabatu na wejście do SPA w klimacie Morza Martwego – taką promocję przygotował Hotel Unitral z okazji Black Friday, dnia największych wyprzedaży.

Żeby skorzystać z oferty, wystarczy w dniu promocji (24.11.2017) wykupić w recepcji SPA 3-godzinne wejście do SPA. W regularnej cenie kosztuje ono 49 zł, w Czarny Piątek połowę taniej, tj. 25 zł. Wejściówka umożliwia jednorazowe wejście do Term w dniu zakupu.

Dlaczego warto?

Spa w Unitralu to jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego. W kompleksie znajduje się pierwszy w kraju basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15%. Do dyspozycji Gości są również kompleks saun i łaźni (biosauna, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi wewnętrzne w kamiennej grocie oraz misy do kąpieli stóp).

SPA w Unitralu to doskonałe miejsce na relaks. Nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka, bar serwujący świeżo wyciskane soki i aromatyczną herbatę. Już krótki pobyt w tym miejscu pozwala się odprężyć i zregenerować siły.

Zapraszamy do skorzystania!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij